VIETNAM | Endless Summer
endlesssummer

VIETNAM

endless summer sri lanka

Vítejte v kouzelném světě Vietnamu, kde se snoubí více než dvoutisíciletá historie této jihovýchodní Asijské země s moderním světem. Najdete zde krásné dlouhé pláže, moderní města i typické vesničky s domorodou atmosférou. Nabízíme moderní ubytování, které se nachází kousek od hlavní promenády navazující na pláž My Khe. Nekonečná pláž nabízí únik od shonu každodeního života ať už uctíváte slunce nebo milujete vodní sporty...

endless summer

Lokalita

Da Nang

Objevte s nami okouzlujicí pobřežní město, které po západu slunce ožije. Ponořte se do živé vietnamské kultury a prozkoumejte historické místa a památky, které nabízí – od majestátních Mramorových hor až po starověké chrámy a pagody rozeseté po celé centrání oblasti. Da Nang se může pochlubit jedněmi z nejvíce nedotčených pláži ve Vietnamu. Připravili jsme pro vás pokoje v srdci města, jen pár kroků od proslulé pláže My Khe Beach. Fotografie najdete v galerii níže…

Ubytování

Ve skvělé lokalitě, v srdci velkoměsta Da Nang, jen minutu pěšky od jedné z nejhezcích pláži ve Vietnamu – My Khe Beach. Pokoje jsou vybavené klimatizaci, posezením, TV se satelitními programy, trezorem a vlastní koupelnou s bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Koupelna je vybavená pantoflemi, župany a ručníky. Pokoje se uklízí každý den. Úklidová služba připraví každý den na pokoj čerstvou vodu. Také si můžete užít vybornou snídani v ceně i venkovní rooftop bazén ve 14. patře s posezením a lehátky.

Slavná pláž My Khe se nachází 200 metrů od vašeho ubytování a My An Beach, vhodná i pro surfing je vzdálená asi jednu minutu pěšky. Mezinárodní letiště Da Nang je vzdáleno 7 km od hotelu. Zajistíme pro vás pohodlný transport z a na letiště.
Ubytovat se mohou děti jakéhokoli věku.

Check in Od 14:00 / Check out Do 12:00

Aktivity a volný čas

Výlet do Ba na Hills – vyražte nejdelší lanovkou v Asii do hor Ba Na, navštivte zábavní park Sun World a projděte se nad mraky po úžasném Golden Hands mostě který podpírají budhovy ruce.

Vydejte se do Marble Mountains – 5 ti hor pojmenovaných po pěti prvcích  středověké orientální filozofie – kov, dřevo, voda, oheň a země. Přivítají vás starobylé pagody, úžasné jeskyně a mramorové sochy vytvořené místními řemeslníky. Na vrcholu si užijete výhled na město Da Nang a východní moře.

Jízda na lodičkách Coconut Boat River – vydejte se na objevnou cestu kdy se budete plavit po malebné řece Thu Bon na palubě tradičních vietnamských kokosových lodí mezi ryžovými poli uprostřed kokosových hájů a okouzlujících rybářských vesniček.

Navštivte úžasné město Hoi An, kde zažijete opravdovou orientální atmosféru starobylého města (UNESCO), které je pokladnicí historie, kultůry a krásy čekající na objevení.  V neposlední řadě si můžete poslat po vodě z lod’ky svítící lucernu s vlastním přáním.

 

Důležité informace

Zajistíme pro vás letištní transfer,  řidič vás počká v letištní hale i v případě zpoždění letu a za čtvrt hodiny vás odveze přímo na hotel.

CENÍK

dvoulužkový pokoj ocean view od 1.500 kc/noc
vlna  cechy portugalsko sri lanka

Rezervace


INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
fb icon surf fb icon surf
2021 © Endless Summer | created by infamous