endlesssummer

Santorini

endless summer sri lanka

Bájná Atlantida - nejkrásnější řecký ostrov..  Santorini, patřící do skupiny Kykladských ostrovů, je skvostem mezi řeckými ostrovy a světový unikát. Vřele Vám doporučujeme jej aspoň jednou za život navštívit a poznat jeho krásu a kouzlo...

endless summer

Lokalita

Kamari je krásné plážové letovisko které nabízí možnosti koupání, slunění, procházek po pobřežní promenádě, ale také posezení v restauracích, tavernách a barech.
Pobřežní promenáda lemovaná restauracemi a obchůdky se táhne podél oblázkové pláže, která má jako jedna z mála na Santorini pozvolný vstup do moře, proto je oblast Kamari jednoznačně jedna z nejvhodnějších, pokud si chcete užít dovolenou na pláži ve dvou, nebo i s rodinou a dětmi. K cestování po ostrově lze využít kromě pronajatého vozu, čtyřkolky nebo skůtru, také autobusových linek, které umožňují procestovat celý ostrov a poznat každou malou vesničku, nebo například nezapomenutelná a jedinečná města Oya a Thira. Autobusová zastávka je jen pár metrů od hotelu. Vše pro vás rádi připravíme podle vašich představ. Sezóna je od května do listopadu.
Za nás je Kamari jednoznačně jedno z nejlepších míst na ostrově kde propojit odpočinek na pláži i poznávání ostrova.

Ubytování

Krásný nově zrenovovaný hotýlek se nachází jen 50 metrů od krásného čistého Egejského moře v oblasti Kamari, na tomto dechberoucím a jedinečném Řeckem ostrově. Nabízí 3 hvězdičkové ubytování s vlastní koupelnou a balkonem, zahradou a terasou, dvoulůžkové i rodinné pokoje, free wifi, vlastní ledničku, soukromý trezor, satelitní tv s plochou obrazovkou, ručníky, fén na vlasy, klimatizace, perfektní každodenní úklid, a má naprosto skvělou lokalitu za bezkonkurenční cenu!
Hosté si mohou vychutnat kontinentální snídani, nebo snídani formou bufetu. Pláž Kamari je 50 metrů od hotelu. Nejbližší letiště je Santorini International, hotel nabízí placenou službu s vyzvednutím z/na letiště.

Služby na recepci: Služba concierge, bankomat, pokojový trezor, úschova zavazadel, turistické informace, zázemí pro business, fax/kopírka, free-wifi

Aktivity a volný čas

Ostrov nabízí mnoho možností trávení příjemné dovolené. Jen kousek od vašeho ubytování je krásná pláž, kde můžete odpočívat a koupat se v čisté vodě Egejského moře. Z vašeho ubytování je to jen pár kroků krásnou uličkou plnou obchůdků a výborných restaurací. Z hotelu můžete podnikat také různé výlety po krásách ostrova, navštívíte překrásný Pyrgos, Thiru nebo Oyu. Jsou to úžasná města, která rozhodně stojí za návštěvu, ale nejsou vhodná pro koupání, protože jsou bud’ ve vnitrozemí ostrova, nebo je lemují veliké útesy které vstup do moře neumožňují, nebo dost komplikují. Proto je podle nás Kamari s jeho polohou pro vaši dovolenou nejlepší volbou.

Doprava

Létá se na letiště Santorini (Thira)
Hotel je od letiště vzádlen pouze 6km, ale výrazně doporučujeme hotelový transport.

Jak se pohybovat po ostrově? Dá se jezdit městskou hromadnou dopravou, místní autobusové linky Vás dopraví do každé obce. Nejbližší zastávka je přímo za rohem, od hotelu vzdálena přibližně 1 minutu pěšky. Jízdenky se kupují přímo v autobusech za cca 2 € za jednosměrnou jízdenku na osobu.
Pokud však chcete být pány svého času a užít si skryté krásy ostrova a zažít dobrodružství podle vlastního plánu, určitě doporučujeme si na vaše cestování vypůjčit skutr, auto, nebo čtyřkolku. Na ostrově je celá řada společností co Vám vozidlo vypůjčí. Obrátit se samozřejmě můžete i na recepční hotelu.
Pro řízení není nutný mezinárodní řidičský průkaz. Na Santorini platí standardní evropská pravidla silničního provozu.

Stravování

Ubytování zahrnuje snídani, kontinentální, nebo formou bufetu v ceně ubytování. Váš hotel je v samém centru Kamari přímo na hlavní promenádě která ustí na hlavní pláž. Proto
v okolí najdete nespočet výborných restaurací, taveren a barů s nabídkou skvělé místní kuchyně, které by bylo hřích nezkusit.

Delikatesy řecké kuchyně si můžete objednat kdekoliv na světě, ten správný požitek Vám však přinese jen slunce a vůně moře obklopující řecké taverny, úsměv na tváři a vlídnost místních lidí. Řekové se svou přirozenou schopností užívat si života umí vykouzlit z místních čerstvých surovin výborné jídlo. Řecký salát, ryby a chobotnice, tzatziki, baklava, souvlaki, skvělé saganaki, gyros, olivy, olej, fíky, mandle, bazalka, oregano, a pryskyřičná chuť vína to je místní neodolatelná kuchyně.

Výhled z některých restaurací v Oye nebo Thiře je naprosto dech beroucí a vzpomínku na něj si uchováte v paměti celý život..

CENÍK

Dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby se snídaní OD 2.000 Kč/noc

Rodinný apartmán pro 3-4 osoby se snídaní OD 3.000 Kč/noc
vlna  cechy portugalsko sri lanka

Rezervace


INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
fb icon surf fb icon surf
2021 © Endless Summer | created by infamous