KRÉTA | Endless Summer
endlesssummer

KRÉTA

endless summer sri lanka

Hornatý ostrov oddělující Krétské moře od Libyjského. Místo bohů a dávno zapomenutých civilizací, rodiště slavných básníků i hudebníků. Největší a nejjižnější z řeckých ostrovů kde 300 dnů v roce ozařuje slunce nádhernou přírodu a křištálově čisté, azurové moře. Zažijte neopakovatelnou atmosféru na tomto mýty opředeném ostrově, na němž se podle legend narodil sám Zeus.

endless summer

Lokalita

Okouzlující přístavní městečko RETHYMNO leží západně od metropole Heraklionu. Jeho centrum je tvořeno půvabnými uličkami, benátskou pevností Fortezza a dalšími historickými budovami a zákoutími. U přístavu a podél pobřežní promenády se nachází řada barů a taveren. Na převážně písčitých plážích s pozvolným vstupem do moře se nabízí také spousta možností vodních sportů. Město Rethymno si stále zachovává svůj starobylý vzhled s budovami pocházejícími až z 16. století, s klenbami a fontánami. Večer město ožívá, v centru je slyšet hudba, restaurace jsou plné hostů a obchody jsou otevřené až do noci.

Ubytování

Krásný, nový a prostorný apartmán na vás čeká v centru města jen pár kroků od hlavní pláže a přístavu. V bezprostřední blízkosti vašeho ubytování najdete krásnou promenádu, spoustu restaurací, kaváren a obchůdků. Ve městě panuje večer úžasná atmosféra a vy můžete třeba vyrazit na večeři do jedné z restaurací v centru města nebo můžete zajít na procházku do přístavu. Jen pár kroků cestou na městskou pláž je velký obchod s ovocem a potravinami.

V trojlůžkovém apartmánu jsou dvě ložnice, oba tyto pokoje disponují balkónem a spojuje je obývací pokoj s televizí, pohodlnou sedací soupravou a plně vybavenou kuchyní.

check out: 11:00
minimální počet nocí: 4

Aktivity a volný čas

Krásné pláže s růžovým pískem…

vlna  cechy portugalsko sri lanka

Rezervace


INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
fb icon surf fb icon surf
2021 © Endless Summer | created by infamous